Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Praca w domu czy w biurze? Co mówią badania w czasie pandemii?

Newsy
electrocrank
electrocrank
Praca w domu czy w biurze? Co mówią badania w czasie pandemii?

Obecna pandemia bardzo zmieniła nasze podejście do pracy, również zdalnej. Według badań aż 44% pracowników ma dobre doświadczenia z pracą zdalną. Są to jednak w większości osoby, które nie wychowują dzieci. Rodzice pracujący w domu i mający również pod opieką dzieci, bardziej narzekają na sytuację. 

Praca w takich warunkach dla nikogo nie jest prosta. Ogromnym problemem jest mały metraż mieszkania, ale przede wszystkim brak odpowiedniego krzesła czy miejsca do pracy. Pracownicy nie mają dostępu do swojego biura, dlatego nie czują się swobodnie podczas pracy. Co więcej, dzieci zakłócają czas pracy, ponieważ otwarta przestrzeń w domu nie sprzyja skupieniu. Domownicy stale przewijają się przez pokój, w którym pracujemy. Wszystko to wpływa na naszą złą ocenę pracy zdalnej, co również pokazują badania – 36% osób pracujących zdalnie nie pochwala takiego stylu pracowania. 

kobieta z dzieckiem pracująca na HO
Photo by freepik, from: Freepik.com
electrocrank

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak bezpiecznie korzystać z rusztowań aluminiowych?
Jak bezpiecznie korzystać z rusztowań aluminiowych?
Dowiedz się, jak bezpiecznie korzystać z rusztowań aluminiowych. Ten artykuł dostarczy Ci przegląd najlepszych praktyk, wskazówek dotyczących bezpieczeństwa oraz porad dotyczących utrzymania i konserwacji.
Ostatnie wpisy