Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Microsoft zapowiada zmiany w pakiecie biurowym

Newsy
electrocrank
electrocrank
Microsoft zapowiada zmiany w pakiecie biurowym

Office dostanie w ich ramach nowy interfejs. Zniknie dotychczas znany pasek z narzędziami. Nowe usprawnienia zapowiedziano podczas konferencji Inspire 2020. 

Nie są to pierwsze w ostatnim czasie przemiany Office’a. Zdążyły się już przyjąć nowe ikonki oraz inne elementy zaprojektowane we Fluent Design. Przyszedł więc czas na zmiany, które obejmą także interfejs użytkownika. Wprowadzenie aktualizacji jest motywowane dążeniem do uproszczenia operacji, minimalizmem i postawieniem na ergonomię pracy w programie biurowym.  

Nowością będzie pojawienie się specjalnego paska narzędzi z możliwością dowolnego ułożenia na ekranie. Obecnie nowe rozwiązania są testowane. Wiadomo, że gigant z Redmond prowadzi też prace nad zmianami w aplikacji mobilnej i udoskonaleniem interfejsu wyszukiwania. Pierwsze spośród zapowiadanych innowacji mogą pojawić się już w ciągu dwóch lat. Na inne przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

electrocrank

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak komfort pracy przy komputerze wpływa na twoją produktywność?
Jak komfort pracy przy komputerze wpływa na twoją produktywność?
Dowiedz się, jak ergonomiczne miejsce pracy może zwiększyć twoją efektywność. Odkryj najnowsze strategie i narzędzia, które mogą pomóc świętować sukcesy niezależnie od miejsca pracy.
Ostatnie wpisy